top of page
Milan Nestarec
Vlastní cestou

 

​Kdybychom hledali přísloví, které by Milana a jeho vinaření nejlépe vystihovalo, nejspíš by to bylo: „Doma není nikdo prorokem.“ To se ale už mění. Vína od Nestarce si získávají srdce vínomilců a vínomilek i v Česku. Bude to asi tím, jak nová generace dorůstá do věku, kdy se z nich legálně mohou stávat pijáci a pijačky naturálních vín. Milanova vína mají totiž velmi mladistvý "wibe".

 

Nestarec hospodaří na 30 hektarech vinic v okolí obcí Bílovice a Moravský Žižkov ve Velkopavlovické vinařské podoblasti.

 

S Milanem se známe přes 10 let. Za tu dobu prošel obrovským vývojem, k němu patřilo i období velkého zápalu pro macerovaná vína, který nyní, k lítosti mnohých, spíše opouští. Nevíme, jak budou vypadat jeho vína za rok či za pět let, ale víme, že vždycky budou udělaná srdcem, s upřímností, tak jak to Nestarec právě cítí. A nejen proto budou vždycky skvělá.

 

Z  široké nabídky šató Nestarec u nás vždycky najdete ty věci, kterým my v danou chvíli nejlépe dokážeme porozumět a která k nám nejvíce promlouvají. Milanova vína jsou totiž velmi svébytná, některá až vyhraněná, ale vždycky pravdivá. Proto taky nejsou pro každého. Když jim ale propadnete, je to láska na celý život.

 

Chcete ochutnat vína od kluka, který Česko reprezentuje v zahraničí mnohem lépe, než celá politická reprezentace či lecjaká sportovní star? Tak otevřete svou mysl a své srdce, zapomeňte na předsudky a očekávání a zastavte se u nás. 

bottom of page