Všechny delikatesy a vína jsme ochutnali, než jsme se rozhodli vám je nabídnout!

V naší nabídce naleznete přes dvě stě druhů vín, od příjemného základního vína v Bag in boxu, které vám stočíme do lahve za 90 kaček, přes lahve na každodenní pití, zajímavé funky kousky až po vína výjimečná, která se pijí v nejlepších michelinských restauracích.

Vybere si každý študák, objevitel, i ten nejvybíravější fajnšmekr.

Ve světě delikates spolupracujeme s těmi nejlepšími. Najdete u nás vyhlášenou španělskou sušenou šunku Jamón Serrano a Jamón Ibérico, kterou pro nás vozí Jamon CZ, paštiky Melememaso a Čongrády, sýry z Farmy Bláto, parádní kapary, olivy a hlavně tuňák, sardinky a losos ručně opracované a naložené v extrapanenském olivovém oleji z rodninné manufaktury Lozano Červenka nebo olivový olej od našich vinařů ze Španělska.

Za kolik?

Lidé si někdy myslí, že je u nás draho. Ale to je relativní. Pyšníme se tím, že nabízíme vždy skvělý poměr ceny a kvality. Největší výběr lahví je u nás v kategorii 200 – 400 Kč.

 

Na lahve za stovku nevěříme. Počítejte s námi: lahev, uzávěr, etiketa, marže prodejce (ano, i my potřebujeme zaplatit nájem a mít z čeho žít) a kde jsou všechny ty hodiny práce ve vinici a ve sklepě?

Adresa

Finská 3

101 00 Praha 10  Vršovice   

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 16:00 - 20:00

Dočasně prodej pouze s sebou. 

Kontakt

731 131 399

​​fajnsmekr@fajnsmekr.com

Follow

© 2019 by Fajnšmekr. Proudly created with Wix.com